KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Rolniczo-Ekonomiczny

 

Dziekanat - Informacje ogólne

Dziekanat Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego
al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków

Prodziekan ds. Kierunków

Rolnictwo, Ochrona Środowiska, Biogospodarka,
Jakość i Bezpieczeństwo Środowiska:
prof. dr hab. inż. Bogdan Kulig
Dyżur pok. 227:
pon. w godz.: 10.00-11.00
piątek w godz.: 11.00-12.00

Ekonomia i Zarządzanie: dr hab.inż. Andrzej Krasnodębski
Dyżur pok. 123:
piątek w godz.: 13.00-15.00

Kierownik Dziekanatu

mgr Beata Grzybek
tel.: 12 662 43 32
e-mail: wrol@ur.krakow.pl

Studia stacjonarne

Pok. 224
tel.: 12 662 43 32
Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz.: 10:00-13:00
środa dziekanat nieczynny

Rolnictwo, Zarządzanie i Biogospodarka
Małgorzata Suchecka - m.suchecka@ur.krakow.pl
Ochrona Środowiska i Jakość i Bezpieczeństwo Środowiska
mgr inż. Katarzyna Ujma - k.ujma@ur.krakow.pl
Ekonomia
mgr inż. Małgorzata Bednarczyk - m.bednarczyk@ur.krakow.pl / W zastępstwie mgr Iwona Solak - i.solak@urk.edu.pl

Studia niestacjonarne

Pok. 223
tel.: 12 662 44 23
Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek, wtorek, czwartek w godz.: 10:00-13:00
środa dziekanat nieczynny
piątek w godz.: 10:00-15:00
oraz dyżury w wyznaczone soboty w godz.: 9:00-13:00
Lista osób pełniących dyżury dostępna TUTAJ

Rolnictwo, Ochrona Środowiska, Ekonomia, Zarządzanie
mgr inż. Agnieszka Spyt - a.spyt@ur.krakow.pl

Sprawy socjalne

Pok. 223
tel.: 12 662 44 23
Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz.: 10:00-13:00
środa dziekanat nieczynny
mgr Sylwia Potocka - s.potocka@ur.krakow.pl

Koordynator USOS

Pok. 224
tel.: 12 662 43 32
mgr inż. Anna Prusak - a.prusak@ur.krakow.pl

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies