KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Rolniczo-Ekonomiczny

 

O Newsletterze

Pierwszy z wielu !!

Newsletter WR-E zawiera artykuły o tym, co na naszym Wydziale piszczy naukowo, informacyjnie i rozrywkowo. Autorami są i będą pracownicy (naukowi, techniczni i techniczno-naukowi) jak i studenci WR-E. Planujemy, aby Newsletter był kwartalnikiem. Bardzo liczymy na Państwa współpracę i zachęcamy do umieszczania w nim swoich artykułów.

Pewnie (a jakże!) pojawi się pytanie, o korzyści płynące z zamieszczania artykulików w Newsletterze – uprzedzamy, NA RAZIE bez punktacji na żadnej z trzech list MNiSW. Spieszymy, więc z wyjaśnieniami, że ideą Newslettera zacieśnienie naukowej współpracy między nami i integrowanie naszego wydziałowego środowiska. Bardzo zależy nam na czynnym udziale w Newsletterze studentów naszego Wydziału, niezależnie od kierunku, stopnia i roku studiów. Poznawajmy się nawzajem, bo tylko poznanie służyć może wzajemnemu zrozumieniu, a może nawet polubieniu się.

Wszelkie zapytania, uwagi i propozycje prosimy kierować do Redakcji Newslettera WR-E

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2017    Redaktor    Polityka cookies